Zestaw akcesoriów łazienkowych
Tune
|Szczotkowanego mosiądzu / Czarny
|Numer artykułu: 1326905601
Gwarancja: 10 Lata
Typ montażu: Montaż ściany
Materiał: ABS, Stal nierdzewna
Szerokość: 0 cm
Liczba rolek papieru toaletowego: 1
Informacje o produkcie
Klasyczny wygląd z dodatkiem nowoczesności. Tiger Tune to idealny podkład luksusowej łazienki. Solidne zaokrąglenia o bogatym złotym wykończeniu. Wieszak na papier toaletowy, haczyk na ręcznik oraz szczotka toaletowa wisząca idealnie do siebie pasują. Nigdy nie będziesz mieć dosyć zestawu Tune.
- Kompletny zestaw: Haczyk na ręcznik, uchwyt na papier bez pokrywki, szczotka wc z pojemnikiem
- Trwałe: służy przez wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu
- Łatwy w montażu: ten produkt można zamontować za pomocą śrub lub taśmy 3M
- Dutch Design: zaprojektowany w naszym Design Lab i uhonorowany nagrodą Good Industrial Design (GIO)
- Gwarancja: ta seria objęta jest 10-letnią gwarancją
Specyfikacje
| Szerokość | 0 mm |
| Głębokość | 0 mm |
| Wysokość | 0 mm |
| Waga | 603 Gram |
| Kolor | Szczotkowanego mosiądzu / Czarny |
| Materiał | ABS, Stal nierdzewna |
| Typ montażu | Montaż ściany |
| Zestaw montażowy w zestawie | Tak |
| Numer artykułu | 1326905601 |
| Kod EAN | 4008911326437 |
Co jest w opakowaniu
- Szczotka WC z pojemnikiem (9,6x38,2x12,1 cm)
- Wieszak na papier toaletowy bez pokrywy (15x10x2,6 cm)
- Haczyk na ręcznik (5,4x6,5x2,5 cm)
- Instrukcja użytkowania
Serwis i Gwarancja
10 Lata