BOSTON C&S ORGANISER DGR
Boston Comfort and Safety
|Grafitowy
|Numer artykułu: 297621046
Gwarancja: 10 Lata
Materiał: ABS
Szerokość: 17 cm
Informacje o produkcie
Przybornik może być zamontowany na każdej poziomej lub pionowej poręczy z serii Tiger Boston Comfort & Safety. To prosty sposób na stworzenie dodatkowej przestrzeni na Twoje kosmetyki, które zawsze będą w zasięgu ręki. Seria Boston Comfort & Safety zapewni Ci komfortowe korzystanie z łazienki, zachowując jej stylowy charakter. Wszystkie elementy są pięknie dopasowe do innych akcesoriów z serii Boston.
- Odpowiedni do zastosowania na każdej poręczy z serii Boston Comfort & Safety
- Prosty montaż
- Dodatkowa przestrzeń na przechowywanie kosmetyków
Specyfikacje
| Szerokość | 170 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 48 mm |
| Waga | 98 Gram |
| Kolor | Grafitowy |
| Materiał | ABS |
| Zestaw montażowy w zestawie | Tak |
| Numer artykułu | 297621046 |
| Kod EAN | 4008912976006 |
Co jest w opakowaniu
- Przybornik
- Nasadki do montażu na poręczach
- Ulotka instruktażowa
Serwis i Gwarancja
10 Lata