Mason
Duroplast, Stal nierdzewna
|Pergamon
|Numer artykułu: 251471246
Gwarancja: 2 Lata
Materiał: Duroplast, Stal nierdzewna
Szerokość: 37,6 cm
Cechy deski sedesowej: Soft Close, Easy Clean
Informacje o produkcie
- Specjalne zawiasy zapewniają delikatne opadnięcie deski sedesowej. Dzięki temu zamykanie deski jest niezwykle ciche i bezpieczne dla dziecięcych rączek. Dodatkowo amortyzatory zapobiegają uszkodzeniu ceramiki muszli klozetowej
- Funkcja Easy Clean: deskę można zdjąć po naciśnięciu przycisku, co ułatwia czyszczenie
- Praktycznie niezniszczalna, oczywiście antybakteryjna i odporna na zarysowania. Nawet po latach użytkowania ta deska nadal będzie cieszyć
- Deska sedesowa jest odporna na promienie UV, silne detergenty i środki dezynfekujące
- Punkty mocowania można dowolnie regulować w zakresie 8 - 17 cm
- Zestaw montażowy wykonany ze stali nierdzewnej jest odporny na korozję, doskonale wytrzymuje wstrząsy i nie wygina się. Zapewnia dłuższą żywotność niż mocowanie z tworzywa sztucznego lub metalu
- Kompletny zestaw z deską sedesową, zestawem montażowym z zawiasami ze stali nierdzewnej i instrukcją obsługi
Specyfikacje
| Szerokość | 376 mm |
| Głębokość | 451 mm |
| Wysokość | 63 mm |
| Waga | 2080 Gram |
| Minimalny rozstaw osi | 80 mm |
| Maksymalny rozstaw osi | 170 mm |
| Kolor | Pergamon |
| Materiał | Duroplast, Stal nierdzewna |
| Cechy deski sedesowej | Soft Close, Easy Clean |
| Zestaw montażowy w zestawie | Tak |
| Numer artykułu | 251471246 |
| Kod EAN | 4008912514079 |
Co jest w opakowaniu
- Deska sedesowa z klapą
- Zestaw montażowy
- Instrukcja użytkowania
Serwis i Gwarancja
2 Lata