Uchwyt Ø 19 mm
Splash
|Chrom
|Numer artykułu: 528130344
Gwarancja: 2 Lata
Materiał: ABS, Poliacetal (POM), Polietylen (PE), Stal nierdzewna
Szerokość: 3,9 cm
Informacje o produkcie
Uniwersalny uchwyt Tiger o średnicy 19 mm umożliwia ustawienie słuchawki prysznicowej na idealnej wysokości. Pasuje do drążka prysznicowego o średnicy 19 mm.
- Zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania na co dzień: umożliwia regulację wysokości i obracanie słuchawki prysznicowej
- Praktyczny w użyciu: łatwy montaż na drążku prysznicowym o średnicy 19 mm
- Uniwersalne przyłącze: wyposażony w przyłącze 1/2-cala, pasujące do każdego standardowego prysznica ręcznego
- Łatwa wymiana: bez konieczności kupowania nowego drążka prysznicowego Wymiana mechanizmu uchwytu zapewnia, że będzie służyć przez wiele lat
Specyfikacje
| Szerokość | 39 mm |
| Głębokość | 105 mm |
| Wysokość | 39 mm |
| Waga | 55 Gram |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | ABS, Poliacetal (POM), Polietylen (PE), Stal nierdzewna |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 528130344 |
| Kod EAN | 4008915281411 |
Co jest w opakowaniu
- Uchwyt o śr. 19 mm
Serwis i Gwarancja
2 Lata