LOFT VANITY UNIT 60CM CH-OAK
Loft
|oak
|Numer artykułu: 1640223241
Gwarancja: 3 Lata
Typ montażu: Montaż ściany
Materiał: Płyta wiórowa, Metal
Szerokość: 59,7 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 60 cm
Uchwyc: uchwyty
Informacje o produkcie
Seria mebli Tiger Loft, jak sama nazwa wskazuje, czerpie inspirację z dużych, wielofunkcyjnych przestrzeni w miejskim otoczeniu. Dzięki tej przestronnej szafce podumywalkowej bez uchwytów Twoja łazienka stanie się Twoim ulubionym miejscem. Wykończenie w kolorze dębu chaletowego i wyczuwalne słoje drewna nadają jej ciepły wygląd. W ten sposób wprowadzisz do swojej łazienki miejski klimat. Idealna do przechowywania niezbędnych akcesoriów łazienkowych.
Specyfikacje
| Szerokość | 597 mm |
| Głębokość | 450 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Waga | 18000 Gram |
| Kolor | oak |
| Materiał | Płyta wiórowa, Metal |
| Typ montażu | Montaż ściany |
| Typ szafki | 2 szuflady |
| Uchwyc | uchwyty |
| Zestaw montażowy w zestawie | Tak |
| Numer artykułu | 1640223241 |
| Kod EAN | 4008911640038 |
Co jest w opakowaniu
Serwis i Gwarancja
3 Lata