Twiss Regendouchekop
Splash
|Zwart
|Artikelnummer: 801098
Garantie: 0 jaar
Materiaal: Polyacetaal (POM), Silicone rubber (SR), Roestvast staal, Styreen-butadieen rubber (SBR)
Breedte: 30 cm
Productinformatie
Talentvol Twiss. Twiss verwijst naar een rivier die zijn oorsprong vindt in de regio van Yorkshire. Maar deze regendouchekop is alles behalve een kabbelend beekje. Dankzij de doorsnede van 30 cm mis je geen enkele waterstraal. De brede waterverdeling zorgt voor een ultiem ontspannen gevoel. De zwarte afwerking geef het een industriële vibe en de ultieme wow factor in jouw badkamer. Begin de dag comfortabel en ontspannen met onze Twiss.
- Ontspannen: grote douchekop van Ø 30 cm waardoor jij altijd onder een heerlijke waterstraal staat
- Antikalk: weinig onderhoud en makkelijk te reinigen
- Tropisch douchen: regendouchekop met regenbuistraal
- Waterbesparend: uitgerust met een waterbespaarder voor een efficiënte douche-ervaring. Daarmee daalt het waterverbruik naar 10l per minuut
- Eenvoudige installatie: Dankzij de universele 1/2" aansluiting geschikt voor vrijwel elke wateraansluiting
- Veiligheid gegarandeerd: voldoet volledig aan de vereisten van de drinkwaterwetregeling
Specificaties
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| Gewicht | 927 Gram |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Polyacetaal (POM), Silicone rubber (SR), Roestvast staal, Styreen-butadieen rubber (SBR) |
| Bevestigingsset inbegrepen | Nee |
| Artikelnummer | 801098 |
| EAN-code | 8720605762418 |
Wat zit er in de verpakking
Service & Garantie
0 jaar