Uchwyt Ø 25 mm
Splash
|Chrom
|Numer artykułu: 528230344
Gwarancja: 2 Lata
Materiał: ABS, Poliacetal (POM), Guma silikonowa (SR), Stal nierdzewna
Szerokość: 3,9 cm
Informacje o produkcie
Dzięki uniwersalnemu mechanizmowi uchwytu Tiger o średnicy 25 mm możesz ustawić słuchawkę na różnych wysokościach na drążku prysznicowym. W związku z tym, prysznic jest zawsze jest idealnie dopasowany do Ciebie. Pasuje do drążka prysznicowego o średnicy 25 mm.
- Zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania na co dzień: umożliwia regulację wysokości i obracanie słuchawki prysznicowej
- Praktyczny w użyciu: łatwy montaż na drążku prysznicowym o średnicy 25 mm
- Uniwersalne przyłącze: wyposażony w przyłącze 1/2-cala, pasujące do każdego standardowego prysznica ręcznego
- Łatwa wymiana: bez konieczności kupowania nowego drążka prysznicowego Wymiana mechanizmu uchwytu zapewnia, że będzie służyć przez wiele lat
Specyfikacje
| Szerokość | 39 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Waga | 74 Gram |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | ABS, Poliacetal (POM), Guma silikonowa (SR), Stal nierdzewna |
| Zestaw montażowy w zestawie | Tak |
| Numer artykułu | 528230344 |
| Kod EAN | 4008915282418 |
Co jest w opakowaniu
- Uchwyt o śr. 25 mm
Serwis i Gwarancja
2 Lata