#REEF FURNITURESET 60CM G.WHT
Reef
|white
|Numer artykułu: 800898
Gwarancja: 3 Lata
Materiał: Płyta wiórowa, Metal
Szerokość: 60,5 cm
Głębokość: 46,5 cm
Wysokość: 65,5 cm
Informacje o produkcie
Specyfikacje
| Szerokość | 605 mm |
| Głębokość | 465 mm |
| Wysokość | 655 mm |
| Waga | 4300 Gram |
| Kolor | white |
| Materiał | Płyta wiórowa, Metal |
| Typ szafki | 2 szuflady |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 800898 |
| Kod EAN | 8720605759715 |
Co jest w opakowaniu
Serwis i Gwarancja
3 Lata