#REEF FURNITURESET 60CM GREI
Reef
|greige
|Numer artykułu: 800970
Szerokość (mm)
Gwarancja: 3 Lata
Materiał: Płyta wiórowa, Metal
Szerokość: 80,5 cm
Głębokość: 46,5 cm
Wysokość: 65,5 cm
Informacje o produkcie
Specyfikacje
| Szerokość | 805 mm |
| Głębokość | 465 mm |
| Wysokość | 655 mm |
| Waga | 5800 Gram |
| Kolor | greige |
| Materiał | Płyta wiórowa, Metal |
| Typ szafki | 2 szuflady |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 800970 |
| Kod EAN | 8720605760438 |
Co jest w opakowaniu
Serwis i Gwarancja
3 Lata