Solent Prysznic reczny
Splash
|Chrom
|Numer artykułu: 801087
Informacje o produkcie
Prysznic ręczny Tiger Solent sprawia, że każdy prysznic staje się chwilą przyjemności! Słuchawka prysznicowa o średnicy 9,5 cm zapewnia przyjemny przepływ wody i oferuje trzy rodzaje strumienia: od relaksującego po orzeźwiający. Dzięki inteligentnemu panelowi sterowania łatwo zmienisz rodzaj strumienia, także mokrymi rękami. Elegancki model w kolorze chromu nadaje łazience nowoczesny wygląd, który pasuje do każdego stylu wystroju wnętrza. Gotowy, aby uczynić każdy prysznic chwilą przyjemności z ręcznym prysznicem Tiger Solent?
- Kompaktowy model: słuchawka prysznicowa o średnicy 9,5 cm ułatwia użytkowanie
- Kilka opcji strumienia: wybierz w łatwy sposób ulubiony strumień wody spośród trzech opcji
- Oszczędność wody: wyposażona w ogranicznik przepływu, zapewniający wydajne korzystanie z prysznica. Dzięki temu zużycie wody spada do 7 l na minutę
- Antykamień: niewielka konserwacja i łatwe czyszczenie
- Łatwy montaż: dzięki uniwersalnemu przyłączu 1/2-cala pasuje do niemal każdego węża prysznicowego
- Gwarancja bezpieczeństwa: spełnia wszystkie wymogi przepisów dotyczących wody pitnej
Specyfikacje
| Szerokość | 98 mm |
| Głębokość | 61 mm |
| Wysokość | 242 mm |
| Waga | 327 Gram |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | ABS, Poliacetal (POM), Guma silikonowa (SR), Elastomer termoplastyczny (TPE) |
| Średnica słuchawki prysznicowej | 70 mm |
| Typ strumienia słuchawki prysznicowej | strumień pełny |
| Zestaw montażowy w zestawie | Tak |
| Numer artykułu | 801087 |
| Kod EAN | 8720605762302 |
Co jest w opakowaniu
- Prysznic ręczny
- Uszczelka
- Ogranicznik przepływu
- Instrukcja użytkowania
Serwis i Gwarancja
5 Lata