Plym Prysznic reczny
Splash
|Chrom
|Numer artykułu: 801084
Informacje o produkcie
Słuchawka prysznicowa Tiger Plym oferuje prostotę z zaskakującą wygodą. Kompaktowa słuchawka prysznicowa o średnicy 7 cm zapewnia pełny i mocny strumień wody. Idealna, aby energicznie rozpocząć dzień lub szybko odświeżyć się w ciągu dnia. Zintegrowany ogranicznik przepływu wody umożliwia mądrzejsze branie prysznica. A ponieważ słuchawkę prysznicową można łatwo wyczyścić i nie wymaga dużo konserwacji, zawsze wygląda doskonale. Praktyczna, stylowa i idealna do codziennego prysznica.
- Kompaktowy model: słuchawka prysznicowa o średnicy 7 cm ułatwia użytkowanie
- Pełny strumień wody: słuchawka prysznicowa zapewnia mocny i równomierny strumień
- Oszczędność wody: wyposażona w ogranicznik przepływu, zapewniający wydajne korzystanie z prysznica. Dzięki temu zużycie wody spada do 7 l na minutę
- Antykamień: niewielka konserwacja i łatwe czyszczenie
- Łatwy montaż: dzięki uniwersalnemu przyłączu 1/2-cala pasuje do niemal każdego węża prysznicowego
- Gwarancja bezpieczeństwa: spełnia wszystkie wymogi przepisów dotyczących wody pitnej
Specyfikacje
| Szerokość | 70 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Wysokość | 202 mm |
| Waga | 113 Gram |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | ABS, Poliacetal (POM), Guma silikonowa (SR), Stal nierdzewna, Elastomer termoplastyczny (TPE) |
| Średnica słuchawki prysznicowej | 70 mm |
| Typ strumienia słuchawki prysznicowej | strumień pełny |
| Zestaw montażowy w zestawie | Tak |
| Numer artykułu | 801084 |
| Kod EAN | 8720605762272 |
Co jest w opakowaniu
- Prysznic ręczny
- Uszczelka
- Ogranicznik przepływu
- Instrukcja użytkowania
Serwis i Gwarancja
5 Lata