Plym handdouche
Splash
|Chroom
|Artikelnummer: 801084
Garantie: 5 jaar
Materiaal: ABS, Polyacetaal (POM), Silicone rubber (SR), Roestvast staal, Thermoplastisch elastomeer (TPE)
Breedte: 7 cm
Productinformatie
Met de Tiger Plym handdouche kies je voor eenvoud met verrassend veel comfort. De compacte douchekop van 7 cm levert een volle, krachtige straal. Perfect voor een energieke start van je dag of een snelle opfrisser tussendoor. Dankzij de geïntegreerde waterbespaarder douche je nét wat slimmer. En omdat de douchekop eenvoudig schoon te maken is en weinig onderhoud vraagt, blijft hij er moeiteloos goed uitzien. Praktisch, stijlvol en helemaal klaar voor jouw dagelijkse doucheroutine.
- Compact design: douchekop met een diameter van Ø 7 cm voor comfortabel gebruiksgemak
- Volle waterstraal: handdouche zorgt voor een krachtige en gelijkmatige straal
- Waterbesparend: uitgerust met een waterbespaarder voor een efficiënte douche-ervaring. Daarmee daalt het waterverbruik naar 7l per minuut
- Antikalk: weinig onderhoud en makkelijk te reinigen
- Eenvoudige installatie: Dankzij de universele 1/2" aansluiting geschikt voor vrijwel elke doucheslang
- Veiligheid gegarandeerd: voldoet volledig aan de vereisten van de drinkwaterwetregeling
Specificaties
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoogte | 202 mm |
| Gewicht | 113 Gram |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | ABS, Polyacetaal (POM), Silicone rubber (SR), Roestvast staal, Thermoplastisch elastomeer (TPE) |
| Handdouche Diameter | 70 mm |
| Type Standen Douchekop | Volledige jet |
| Bevestigingsset inbegrepen | Ja |
| Artikelnummer | 801084 |
| EAN-code | 8720605762272 |
Wat zit er in de verpakking
- Handdouche
- Afdichtingsring
- Waterbespaarder
- Handleiding
Service & Garantie
5 jaar