Toiletborstel met houder
Onu
|RVS geborsteld
|Artikelnummer: 800842
Garantie: 10 jaar
Bevestigingstype: Vrijstaand
Materiaal: Roestvast staal
Breedte: 11 cm
Productinformatie
Maak je toilet of badkamer compleet met deze vrijstaande toiletborstel met houder uit de Tiger Onu serie. De combinatie van geborsteld RVS en matglas zorgt voor een tijdloze uitstraling die past bij uiteenlopende interieurstijlen. Dankzij het vrijstaande ontwerp plaats je de toiletborstel eenvoudig waar jij dat handig vindt – zonder boren of schroeven.
- Gemaakt van hoogwaardige materialen en geschikt voor toepassing in vochtige ruimtes
- Gebruiksgemak: glazen borstelpot is eenvoudig uit de houder te nemen en hierdoor gemakkelijk te reinigen
- Vrijstaand: deze toiletborstel met houder is vrijstaand en daardoor eenvoudig te plaatsen zonder boren of schroeven
- Bescherming: voorzien van siliconen beschermers die zowel het product als je vloer beschermen tegen beschadigingen
- Garantie: deze serie heeft 10 jaar garantie
Specificaties
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoogte | 404 mm |
| Gewicht | 825 Gram |
| Kleur | RVS geborsteld |
| Materiaal | Roestvast staal |
| Bevestigingstype | Vrijstaand |
| Bevestigingsset inbegrepen | Nee |
| Artikelnummer | 800842 |
| EAN-code | 8720605758466 |
Wat zit er in de verpakking
- Toiletborstel met houder
- Handleiding
Service & Garantie
10 jaar