Solent handdouche
Splash
|Zwart
|Artikelnummer: 801088
Garantie: 5 jaar
Materiaal: ABS, Polyacetaal (POM), Silicone rubber (SR), Thermoplastisch elastomeer (TPE)
Breedte: 9,8 cm
Productinformatie
Met de Tiger Solent handdouche maak je van elke douchebeurt een verwenmoment! De douchekop van 9,5 cm zorgt voor een aangename waterverdeling en biedt keuze uit drie straalsoorten: van ontspannend tot verfrissend. Via de slimme bedieningsplaat wissel je eenvoudig van straal, zelf met natte handen. Het moderne design in zwart geeft je badkamer direct een stijlvolle uitstraling. Klaar om van elke douche een verwenmoment te maken met de Tiger Solent handdouche?
- Compact design: douchekop met een diameter van Ø 9,5 cm voor comfortabel gebruiksgemak
- Meerdere straalopties: kies eenvoudig jouw favoriete waterstraal uit de drie opties
- Waterbesparend: uitgerust met een waterbespaarder voor een efficiënte douche-ervaring. Daarmee daalt het waterverbruik naar 7l per minuut
- Antikalk: weinig onderhoud en makkelijk te reinigen
- Eenvoudige installatie: Dankzij de universele 1/2" aansluiting geschikt voor vrijwel elke doucheslang
- Veiligheid gegarandeerd: voldoet volledig aan de vereisten van de drinkwaterwetregeling
Specificaties
| Breedte | 98 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Hoogte | 242 mm |
| Gewicht | 327 Gram |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | ABS, Polyacetaal (POM), Silicone rubber (SR), Thermoplastisch elastomeer (TPE) |
| Handdouche Diameter | 70 mm |
| Type Standen Douchekop | Volledige jet |
| Bevestigingsset inbegrepen | Ja |
| Artikelnummer | 801088 |
| EAN-code | 8720605762319 |
Wat zit er in de verpakking
- Handdouche
- Afdichtingsring
- Waterbespaarder
- Handleiding
Service & Garantie
5 jaar