Twiss handdouche
Splash
|Chroom
|Artikelnummer: 801089
Garantie: 0 jaar
Materiaal: ABS, Polyacetaal (POM), Silicone rubber (SR), Roestvast staal, Thermoplastisch elastomeer (TPE)
Breedte: 12,2 cm
Productinformatie
Talentvol Twiss. Geïnspireerd op de rivier uit Yorkshire, maar allesbehalve rustig. De Twiss douchekop van 12 cm zorgt voor comfortabel gebruik en een aangename waterverdeling waarbij je geen druppel mist. Kies uit drie straalopties en wissel eenvoudig via de slimme bedieningsplaat. Dankzij de waterbesparende functie geniet je van optimaal comfort met minder verbruik. De glanzende chroom afwerking geeft je badkamer een tijdloze look die overal bij past. Klaar voor een frisse start met Twiss?
- Comfortabel design: douchekop met een diameter van Ø 12 cm voor ideaal gebruiksgemak
- Meerdere straalopties: kies eenvoudig jouw favoriete waterstraal uit de drie opties
- Waterbesparend: uitgerust met een waterbespaarder voor een efficiënte douche-ervaring. Daarmee daalt het waterverbruik naar 7l per minuut
- Antikalk: weinig onderhoud en makkelijk te reinigen
- Eenvoudige bediening: wijzig de waterstraal via de bedieningsplaat, ook soepel te gebruiken met natte handen
- Eenvoudige installatie: Dankzij de universele 1/2" aansluiting geschikt voor vrijwel elke doucheslang
- Veiligheid gegarandeerd: voldoet volledig aan de vereisten van de drinkwaterwetregeling
Specificaties
| Breedte | 122 mm |
| Diepte | 84 mm |
| Hoogte | 245 mm |
| Gewicht | 200 Gram |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | ABS, Polyacetaal (POM), Silicone rubber (SR), Roestvast staal, Thermoplastisch elastomeer (TPE) |
| Bevestigingsset inbegrepen | Nee |
| Artikelnummer | 801089 |
| EAN-code | 8720605762326 |
Wat zit er in de verpakking
- Handdouche
- Afdichtingsring
- Waterbespaarder
- Handleiding
Service & Garantie
0 jaar