Szczotka WC z pojemnikiem Szczotkowana
Onu
|Stal nierdzewna szczotkowana
|Numer artykułu: 800842
Gwarancja: 10 Lata
Typ montażu: Wolnostojący
Materiał: Stal nierdzewna
Szerokość: 11 cm
Informacje o produkcie
Uzupełnij swoją toaletę lub łazienkę o wolnostojącą szczotkę do toalety z uchwytem z serii Tiger Onu. Połączenie szczotkowanej stali nierdzewnej i matowego szkła nadaje jej ponadczasowy wygląd, który pasuje do różnych stylów wnętrz. Dzięki wolnostojącej konstrukcji możesz łatwo ustawić szczotkę do toalety tam, gdzie Ci najbardziej odpowiada – bez wiercenia i śrub.
- Produkt wykonany z materiałów wysokiej jakości, odpowiedni do stosowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności
- Szklany pojemnik na szczotkę łatwo się wyjmuje, co ułatwia czyszczenie
- Wolnostojący: ta szczotka do toalety z uchwytem jest całkowicie wolnostojąca, dzięki czemu można ją łatwo ustawić bez wiercenia i śrub
- Ochrona: wyposażony w silikonowe osłony chroniące zarówno produkt, jak i podłogę przed uszkodzeniami
- Gwarancja: ten produkt objęty jest 10-letnią gwarancją
Specyfikacje
| Szerokość | 110 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Wysokość | 404 mm |
| Waga | 825 Gram |
| Kolor | Stal nierdzewna szczotkowana |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 800842 |
| Kod EAN | 8720605758466 |
Co jest w opakowaniu
- Szczotka toaletowa z pojemnikiem
- Instrukcja użytkowania
Serwis i Gwarancja
10 Lata