Twiss Deszczownica
Splash
|Chrom
|Numer artykułu: 801097
Gwarancja: 0 Lata
Materiał: Poliacetal (POM), Guma silikonowa (SR), Stal nierdzewna
Szerokość: 30 cm
Informacje o produkcie
Utalentowany Twiss. Nazwa Twiss nawiązuje do rzeki, która ma swoje źródło w regionie Yorkshire. Deszczownica ta jednak nie przypomina spokojnego strumyku. Dzięki średnicy 30 cm zapewnia szeroki strumień wody. Szeroki strumień wody zapewnia optymalne uczucie relaksu. Błyszczące, chromowane wykończenie nadaje łazience ponadczasowy, elegancki wygląd i zapewnia świeżość. Rozpocznij dzień komfortowo i relaksująco z naszym zestawem Twiss.
- Relaks: duża deszczownica o średnicy 30 cm oferuje zawsze przyjemny strumień wody
- Antykamień: niewielka konserwacja i łatwe czyszczenie
- Tropikalny prysznic: słuchawka ze strumieniem przypominającym deszcz
- Oszczędność wody: wyposażona w ogranicznik przepływu, zapewniający wydajne korzystanie z prysznica. Dzięki temu zużycie wody spada do 10 l na minutę
- Łatwy montaż: uniwersalne przyłącze 1/2-cala pasuje do niemal każdej baterii prysznicowej
- Gwarancja bezpieczeństwa: spełnia wszystkie wymogi przepisów dotyczących wody pitnej
Specyfikacje
| Szerokość | 300 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość | 54 mm |
| Waga | 837 Gram |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Poliacetal (POM), Guma silikonowa (SR), Stal nierdzewna |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 801097 |
| Kod EAN | 8720605762401 |
Co jest w opakowaniu
Serwis i Gwarancja
0 Lata