Twiss Deszczownica
Splash
|Czarny
|Numer artykułu: 801098
Gwarancja: 0 Lata
Materiał: Poliacetal (POM), Guma silikonowa (SR), Stal nierdzewna, Kauczuk butadienowo-styrenowy (SBR)
Szerokość: 30 cm
Informacje o produkcie
Utalentowany Twiss. Nazwa Twiss nawiązuje do rzeki, która ma swoje źródło w regionie Yorkshire. Deszczownica ta jednak nie przypomina spokojnego strumyku. Dzięki średnicy 30 cm zapewnia szeroki strumień wody. Szeroki strumień wody zapewnia optymalne uczucie relaksu. Wykończenie w kolorze czarnym nadaje łazience industrialny charakter i zapewnia atrakcyjny wygląd. Rozpocznij dzień komfortowo i relaksująco z naszym zestawem Twiss.
- Relaks: duża deszczownica o średnicy 30 cm oferuje zawsze przyjemny strumień wody
- Antykamień: niewielka konserwacja i łatwe czyszczenie
- Tropikalny prysznic: słuchawka ze strumieniem przypominającym deszcz
- Oszczędność wody: wyposażona w ogranicznik przepływu, zapewniający wydajne korzystanie z prysznica. Dzięki temu zużycie wody spada do 10 l na minutę
- Łatwy montaż: uniwersalne przyłącze 1/2-cala pasuje do niemal każdej baterii prysznicowej
- Gwarancja bezpieczeństwa: spełnia wszystkie wymogi przepisów dotyczących wody pitnej
Specyfikacje
| Szerokość | 300 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość | 54 mm |
| Waga | 927 Gram |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Poliacetal (POM), Guma silikonowa (SR), Stal nierdzewna, Kauczuk butadienowo-styrenowy (SBR) |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 801098 |
| Kod EAN | 8720605762418 |
Co jest w opakowaniu
Serwis i Gwarancja
0 Lata